Kommentaarium tahab Trumpi

Eilses Päevalehes oli repliik Kus on Eesti Bernie Sanders. Minu arvates väga vajalik ja värskendav nupuke Eesti ajakirjanduses.

Tean, et kommentaare ei soovitata lugeda, ja öeldakse, et seal väga väike vähemus valab oma viha välja, aga vaatasin ikkagi. Kommentaarium ei taha mingit Berniet. Sotsiaalsest õiglusest pole sõnagi. Bernie mõtetesse pole süvenetud, ei teata, et Bernie seisab selle eest, et ka kirjutajatel enestel oleks parem elu. Suurema kindlustunde ja tavainimese võimaluste eest. Sotsialismi võrdsustatakse Nõukogude Liidu ja vägivallaga, seda halvustatakse ja kardetakse. Sotsialism = teiste kulul elamine. Ollakse hoopis rahvuslikult meelesatud ja kardetakse kooseluseadust ja immigratsiooni. See lõputu hirm, normatiivsus ja ebatolerantsus. Bernie asemel tahetakse Trumpi. Toon allpool välja mõned kommentaarid:

eesti-vajab-trumpieestile-trrumpeestile-trump

sanders-progressiivnesotsialiste-on-eestis-kull-ja-kull

Sellest ma ei saa jätkuvalt aru, kus need kommenteerijad kõiki neid Eesti vasakpoolseid ja sotsialiste näevad, keda “küll ja küll” on. Ma mõnesid tean, aga kuidas saab öelda, et “sanderseid on meil niigi kõik kohad täis”. Nõutuks teeb.

Advertisements
Kommentaarium tahab Trumpi

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s